Biedronka idzie w e-zakupy. Rozszerza współpracę z Glovo

E-zakupy z Biedronki są dostępne w kolejnych dwóch miastach. Łącznie będzie ich 34.

Współpraca Biedronki z Glovo trwa już ponad rok. Od teraz zamówienia przez Glovo można składać łącznie w 33 miastach, a 18 maja dojdzie 34. - Koszalin.
 
Dostawy są kompletowane przez pracowników sieci Biedronka a realizowane przez kurierów Glovo w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Tychach, Częstochowie, Bytomiu, Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Opolu, Lesznie i Rumi.
 
Zamawianie przez Glovo jest wygodne także z uwagi na brak limitów wagowych dostawy. Zamówienia można składać w godzinach 10-22.30, natomiast w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu jeszcze wcześniej, bo od 8:00.
 
Dodatkowo w dniach 13-19 maja każde zamówienie powyżej 30 zł będzie dostarczone za darmo. Warto skorzystać w tym czasie z Glovo, ponieważ w Biedronce będzie trwała akcja Czas na Włochy, a w jej ramach dostępnych będzie wiele produktów pochodzących ze słonecznej Italii.
 
A co było najpopularniejszym produktem zamawianym przez klientów Biedronki za pośrednictwem aplikacji Glovo? W pierwszy kwartale br. największym wzięciem cieszył się świeży filet z piersi kurczaka, banany i jajka z wolnego wybiegu. W pierwszej piątce najpopularniejszych produktów nabywanych w ten sposób w sklepach sieci były też polskie pomidory malinowe oraz świeży filet z łososia atlantyckiego.
 
Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.