Lunter Polska. Tofu Lunter

W nowych opakowaniach.

Tofu Lunter, produkowane przez jednego z największych producentów Tofu w Europie, firmę Alfa Bio, od niedawna znajdziemy na półkach w nowych, przyciągających wzrok opakowaniach.

Apetyczne, kolorowe zdjęcia zachęcają do zakupu, pomagają klientom wybrać ulubiony smak, a jednocześnie sugerują sposób podania. Zmiana opakowań to także jedno z wielu działań firmy wspierających cele zrównoważonego rozwoju, rocznie pozwoli na  zaoszczędzenie aż 150 ton papieru.

Tofu Lunter powstaje z soi z dorzecza Dunaju, bez GMO, nie zawiera konserwantów czy sztucznych barwników.  To produkt 100% roślinny, odpowiedni dla wegan i wegetarian. Nie zawiera laktozy, glutenu, ma wysoką zawartość białka i wapnia.

Oferta Tofu Lunter to 8 smaków odpowiadających różnym preferencjom smakowym: Tofu naturalne, Tofu wędzone,  Tofu marynowane w sosie sojowym, Tofu bazyliowe, Tofu na grilla Słodkie Chilli, Tofu na Grilla Tymianek, Tofu na patelnię Chilli i Limonka oraz Tofu na patelnię Toskania. 

Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.