OSM Łowicz. Kefiry i Maślanki

W nowym formacie.

Tegoroczną nowością od OSM Łowicz jest nowy format opakowania Kefirów i Maślanek, a mianowicie butelka 500 ml – idealny format do wypicia na raz, zabrania ze sobą do pracy, na drogę, na spacer, do samochodu, na wycieczkę.

Butelka zaprojektowana z dużą starannością – chwytny, poręczny kształt, kompaktowa wysokość, a całość dopełnia motyw spódnicy brand hero firmy – Łowiczanki umieszczony w górniej części butelki.

Producent ma nadzieję, że ulubione smaki zamknięte w poręcznej butelce, ucieszą lojalnych i przyszłych konsumentów. Dzięki mniejszej pojemności opakowania można mieć ulubione łowickie produkty zawsze pod ręką, bez obaw, że część produktu zostanie niewykorzystana.

Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.