Arla Foods. Starbucks Tripleshot™ Espresso

Absolutna nowość w asortymencie gotowych kaw mrożonych Starbucks.

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii, który pomoże odegnać zmęczenie? Mamy coś dla Ciebie. Starbucks wprowadza do oferty NOWOŚĆ – Starbucks Tripleshot™ Espresso z mlekiem.

To nasz najnowszy napój espresso, który właśnie dołączył do rodziny gotowych kaw mrożonych, obok dostępnych już wcześniej w naszej ofercie napojów Starbucks Doubleshot® Espresso i Starbucks Doubleshot® Intenso. Nowy napój oferujemy w dwóch wariantach: Starbucks Tripleshot™ Espresso z mlekiem oraz Starbucks Tripleshot™ Espresso bez dodatku cukru.

Starbucks Tripleshot™ Espresso to nie jedna, nie dwie, lecz TRZY porcje espresso, dostarczające jeszcze więcej energii w chwilach, gdy trzeba działać na pełnych obrotach. Napój Starbucks Tripleshot™ Espresso – przygotowany w 100% z ziaren kawy Starbucks Arabica, z dodatkiem mleka dla uzyskania pełnego delikatności, kremowego smaku – to przepyszne źródło energii na cały dzień. Zafunduj sobie potrójnego kofeinowego „kopa” w domu lub w podróży – w dowolnym miejscu i czasie.

Charlotta Oldham, Senior Marketing Manager CPG EMEA: „Wszyscy miewamy dni, gdy potrzebujemy dodatkowego zastrzyku energii – dzięki trzem porcjom espresso napój Starbucks Tripleshot™ Espresso pobudzi Cię do działania, dostarczając energii na cały dzień. Z myślą o entuzjastach kawowego uderzenia mocy na wyciągnięcie ręki w dowolnym miejscu i czasie stworzyliśmy nowy napój Starbucks Tripleshot™ Espresso, który im to zapewni”.

Roman Jawczak, Regional Commercial Manager Arla Foods: „Napoje kawowe gotowe do spożycia to jedna z najszybciej rosnących kategorii napojowych na rynku polskim. Dynamika wzrostu wynosiła aż 15% wartościowo w relacji 2020 do 2019 roku, pomimo negatywnego wpływu pandemii na rynek produktów impulsowych, który uzależniony jest od liczby transakcji kasowych w sklepach. Pyszne napoje doceniają konsumenci, sprawiając że Starbucks jest marką numer 1 w wyborach konsumenckich i odpowiada za 98% wzrostu wartościowego całej kategorii. Starbucks Tripleshot™ Espresso to nie jedna, nie dwie, lecz TRZY porcje espresso, dostarczające jeszcze więcej energii w chwilach, gdy trzeba działać na pełnych obrotach.

Nowy napój kawowy Starbucks Tripleshot™ Espresso dostarczany jest w smukłej, eleganckiej puszce o pojemności 300 ml, która w 100% nadaje się do recyklingu. Napój dostępny będzie w supermarketach i sklepach spożywczych na terenie Polski od maja 2021, w cenie 8,99 zł (sugerowana cena detaliczna).

Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.