Biedronka poszukuje młodych talentów

Sieć ruszyła właśnie z rekrutacją do programu Management Trainee.

Management Trainee to program menedżerski, który w Polsce odbywa się już od 1996 r. Wybrani kandydaci dołączają do Grupy Jeronimo Martins – firmy, którą tworzy ponad 100 tysięcy osób w Polsce, Portugalii i Kolumbii.
 
- W niej, pod okiem doświadczonych menedżerów, zdobywają kluczową wiedzę biznesową i praktyczne umiejętności oraz kompetencje liderskie. O skuteczności rozwoju menedżerów świadczy fakt, że zarówno dyrektor generalny sieci Biedronka, jak i wielu innych dyrektorów w naszej firmie są absolwentami programu menedżerskiego - mówi Marta Śliwińska, senior menedżer ds. budowania wizerunku pracodawcy w Jeronimo Martins Polska.
 
Kolejna edycja programu Management Trainee rozpocznie się we wrześniu. Jej uczestnicy spędzą pierwsze miesiące na wdrożeniu do organizacji pracując w dedykowanych działach. W tym roku będą to: Logistyka, Łańcuch Dostaw, Marketing Cyfrowy, Sekcja Projektów Cyfrowych i E-commerce, Dział Zarządzania Powierzchnią Sprzedaży oraz Dział IT.
 
Po dwóch latach od rozpoczęcia pracy w JMP, po pozytywnej ocenie efektów ich pracy, otrzymają awans na stanowisko młodszego menedżera. Zostaną zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, otrzymają wynagrodzenie powyżej średniej krajowej oraz pakiet świadczeń pozapłacowych.
 
Tegoroczna oferta skierowana jest do studentów oraz absolwentów wybranych kierunków studiów (w zależności od działu, do którego prowadzimy rekrutację). W rekrutacji, obok wykształcenia i kompetencji, będzie brana pod uwagę bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
 
Kandydaci do programu Management Trainee mogą aplikować na stronie www.karierawjm.pl. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły odnośnie do kształtu programu i całego procesu rekrutacji.
 
Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.