Nowy członek zarządu w Biedronce

Z początkiem maja br. w skład zarządu Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka i największego prywatnego pracodawcy w Polsce, wszedł Marcin Ładak, szef działu prawnego.

Na czele zarządu Jeronimo Martins Polska stoi Pedro Soares Dos Santos. Wspierają go: Luis Araujo – członek zarządu, dyrektor generalny sieci Biedronka, Jarosław Sobczyk - członek zarządu, dyrektor HR oraz Maciej Łukowski – członek zarządu, dyrektor działu zakupów. Aktualny skład zarządu spółki tworzą ponadto Marcin Ładak – członek zarządu, dyrektor pionu prawnego, Marta Maia – członek zarządu i Manuela Barros, członek zarządu, dyrektor finansowy.

Najmłodszy stażem członek zarządu to Marcin Ładak, który rozpoczynał karierę zawodową w sieci Biedronka w 2004 r.  na stanowisku radcy prawnego. W 2012 r. awansował na stanowisko dyrektora pionu prawnego.

- Cieszę się, że do zarządu Jeronimo Martins Polska dołączył kolejny doświadczony polski menedżer, który w ciągu wielu lat naszej współpracy wykazał się profesjonalizmem, doświadczeniem i zaangażowaniem. Jestem pewien, że wspólnie z Marcinem i całym zespołem, jesteśmy dobrze przygotowani do wzmocnienia pozycji rynkowej Biedronki pomimo nadchodzących wyzwań – mówi Luis Araujo, dyrektor generalny sieci Biedronka.

 

Katarzyna Pierzchała 4444 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.