Prymat. Trzy nowe marynaty

O smaku whisky, ciemnego piwa i piwa z miodem.

Uzupełnieniem oferty grillowej marki Prymat są nowości w kategorii marynat.

Konsumenci coraz częściej poszukują smaków, które znają choćby z restauracji. Chętniej też angażują się w przyrządzanie potraw oraz z większą starannością dobierają składniki.

Dlatego też w ofercie marki8 Prymat pojawiły się 3 nowe warianty marynat o smaku: whisky, ciemnego piwa i piwa z miodem.

To starannie dobrane kompozycje grubo zmielonych ziół i przypraw, które na pewno urozmaicą grillowe potrawy. Nowe marynaty polecamy do wszystkich rodzajów mięs, ryb, jak i warzyw z grilla.

Szczególnie pasują do polędwiczek wieprzowych, szynki, cielęciny, drobiu czy łososia. Zamarynowane w ten sposób mięso uzyska smaczną i chrupiącą skórkę, a w środku będzie soczyste i kruche.

Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.