Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Ballantine’s Finest

W limitowanej, czarno-białej odsłonie.

W ramach kontynuacji kampanii "Tak to Robię" 10 maja na sklepowe półki trafiła całkowicie odmieniona butelka Ballantine’s Finest. Za projekt odpowiada rozpoznawalny kalifornijski artysta - Joshua Vides.

Butelka będzie dostępna w limitowanych ilościach, w sklepach na terenie całej Polski od początku maja, aż do wyczerpania zapasów. Jedyne co pozostało bez zmian, to charakterystyczny dla marki kształt i znany wszystkim smak Ballantine’s Finest.

Wprowadzeniu nowej edycji opakowania na rynek towarzyszyć będą liczne działania niestandardowe, medialne oraz akcje z influencerami. Jest to element kampanii globalnej, zaadaptowany na rynek Polski. Markę wspiera komunikacyjnie agencja VMLY&R, za działania specjalne i PR-owe odpowiada newonce.media, a za część aktywacyjną agencja Look-up.

Rekomendowana cena butelki to 52,99 zł.

Kampanię wspierającą premierę butelki będzie można śledzić na oficjalnych profilach marki Ballantine’s: Facebook oraz Instagram, a także u partnera medialnego: newonce.media. Więcej informacji na www.taktorobie.net
@ballantines_poland #TakToRobię #JVxBallantines.

Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.