Mohito w nowej odsłonie [GALERIA]

Salon Mohito w Avenidzie Poznań przeszedł gruntowną metamorfozę. Został nie tylko przeniesiony w inne miejsce w galerii, ale także zaprojektowany według najnowszego konceptu marki.

Ponowne, całkowite otwarcie centrów handlowych to okazja, aby odwiedzić salon Mohito w Avenidzie Poznań, który zaprezentował się swoim klientom w nowej odsłonie. Zmianie uległy zarówno lokalizacja – znajduje się on bliżej głównego wejścia Avenidy, jak i wystrój – sklep został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem marki. Jest więc bardziej przestrzenny, jaśniejszy i podzielony na tematyczne pasy, aby ułatwić klientom poszukiwanie ulubionych produktów.

- Cieszymy się, że obecne u nas od dawna marki nieustannie zaskakują pomysłami na nowe aranżacje i rozwiązania podnoszące komfort zakupów - mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Marka Mohito należy do LPP, jednego z najpopularniejszych na świecie brandów modowych, który ma 278 salonów na świecie, z czego 130 znajduje się w Polsce, a w samym Poznaniu jest aż 5. Świeżo otwarty salon w Avenidzie Poznań jest 7. w Polsce sklepem otwartym w zupełnie nowym koncepcie.

Produkty marki Mohito skierowane są do kobiet, które cenią sobie oryginalną, miejską elegancję, podążając jednocześnie za najnowszymi trendami.

Katarzyna Pierzchała 4444 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.