Grupa Maspex. Warzywne sosy Łowicz

Dla najmłodszych.

Nowe sosy od Łowicza to oferta skierowana do dzieci. Ich gładka konsystencja i łagodny pomidorowy smak z dodatkiem warzyw to atrybuty dostosowane specjalnie z myślą o najmłodszych.

Z kolei ich rodziców z pewnością przekona wysoka jakość, 100% naturalnych składników – bo to unikalny sposób na włączenie warzyw w dietę dzieci, niezależnie od tego, czy jedzą je one z ochotą, czy za nimi nie przepadają. W każdym słoiczku znajdziemy aż 3 z 5 rekomendowanych przez dietetyków porcji warzyw na dzień.

Dostępne w limitowanej ofercie są: sos pomidorowy z dynią, sos pomidorowy z cukinią, sos pomidorowy z marchewką.

Do wymagań najmłodszych odbiorców został dostosowany także oczywiście design opakowań nowych produktów – pojawiły się na nich sympatyczne przetworki, czyli warzywni bohaterowie dopasowani do każdego smaku.

Sosy są wprowadzane w ramach limitowanej oferty do sklepów w sieciach handlowych.

Sugerowana cena na półce za 350-g słoik wynosi ok. 5 zł.

Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.