Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Žatecký Černý 3,8%

Lekkie ciemne piwo.

Marka Žatecký wprowadza nowość - piwo Žatecký Černý 3,8%, który swój smak i ciemnobrązową barwę zawdzięcza użyciu czterech rodzajów słodów oraz aromatycznego chmielu žateckiego. Specjalnie skomponowana receptura zapewnia oryginalny smak i wyjątkową, jak na ciemne piwo, lekkość.

Nowy Žatecký to propozycja dla osób, które lubią ciemne piwa, ale zazwyczaj są one dla nich za mocne. Można go pić dla samej przyjemności smaku, doskonale pasuje także do tradycyjnych czeskich i polskich dań, jak np.: pieczonych mięs, potrawy z grilla, żeberka, kiełbaski, czy smażony ser.

Žatecký Černý 3,8% dołącza do dwóch innych wariantów piwa - Žatecký Světlý Ležák i Žatecký 0,0%.

Nowość jest już dostępna w sklepach sieci Żabka w puszkach o pojemności 0,5 l.

Joanna Hamdan 12546 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.