Kaufland ma do rozdania trzy BMW

Maj to dla klientów sklepu Kaufland okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród w Gorącej Loterii. Każda osoba robiąca zakupy w dniach 28 kwietnia − 26 maja z kartą Payback ma szansę na wygraną m.in. BMW.

W puli nagród znajduje się ponad 1400 nagród – do wygrania są trzy BMW serii 3, trzy karty paliwowe na kwotę 3000 zł oraz 200 kart na kwotę 100 zł każda do wykorzystania na stacjach BP, a ponadto tysiąc kart podarunkowych Kaufland o wartości 100 zł, a także 200 podwójnych biletów do Multikina. Co ważne, na każdą osobę biorącą udział w zabawie czeka gwarantowana niespodzianka – kupony na kolejne zakupy, dzięki którym w prosty sposób można zwiększyć pulę dotychczasowych punktów Payback przy następnych wizytach w sklepach Kaufland lub na stacjach BP.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 132 000 pracowników. W Polsce sieć ma 227 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Katarzyna Pierzchała 4370 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.