Znamy datę otwarcia drugiego sklepu Primark

To była szybka decyzja. Po ogłoszeniu przez rząd, że otwarcie galerii handlowych nastąpi 4 maja Primark zdecydował, że swój drugi sklep w Polsce uruchomi już dwa dni później.

Według ubiegłorocznych zapowiedzi Primark w Poznaniu powinien działać już od kilku miesięcy. Pandemia pokrzyżowała te plany - operator kilkakrotnie przesuwał datę otwarcia swojego drugiego sklepu.

Teraz wydaje się, że nic już nie stanie na przeszkodzie i 6 maja (czwartek) Primark w Poznaniu po raz pierwszy otworzy swe drzwi dla klientów. Placówka zlokalizowana jest w centrum handlowym Posnania i zajmuje 3500 mkw. na dwóch piętrach.

Otwarcie sklepu Primark w Posnanii to wspaniała wiadomość dla centrum handlowego i naszych klientów. Jako rosnąca międzynarodowa marka modowa, Primark jest doskonałym uzupełnieniem listy najemców Posnanii uważa Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

Klienci z Poznania mogą spodziewać się nowego asortymentu z kolekcji wiosna/lato, od trendów na nowy sezon po artykuły codziennego użytku oraz nowe linie licencyjne z motywami Disneya i Pineapple. Sklep będzie oferował rosnącą gamę produktów Primark wykonanych z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu, dostępnych pod marką Primark Cares. Wynika to z przekonania Primark, że zrównoważona moda powinna być dostępna dla każdego.

Nowy sklep, który stworzył ponad 230 miejsc pracy dla lokalnej gospodarki, będzie jednym z ponad 390 sklepów Primark zlokalizowanych w 13 krajach. Pierwszy sklep sieci w Polsce działa od ubiegłego roku w warszawskiej Galerii Młociny.

 

Katarzyna Pierzchała 4370 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.