Hebe: kasy samoobsługowe we wszystkich drogeriach

Będą one również instalowane w każdym nowo otwartym sklepie sieci.

Do końca bieżącego roku we wszystkich drogeriach Hebe pojawią się kasy samoobsługowe.

- Testowanie kas samoobsługowych w drogeriach Hebe rozpoczęliśmy pod koniec 2019 r. Na podstawie zadowalających wyników tych testów podjęliśmy decyzje o stopniowym wprowadzeniu tego typu kas we wszystkich sklepach sieci. Zależy nam na tym, aby umożliwiać klientom dokonywanie zakupów w sposób szybki, wygodny i bezpieczny – mówi Daniel Mikołajczyk, dyrektor operacyjny w Hebe.

Instalowane w drogeriach Hebe kasy samoobsługowe są niewielkich gabarytów i bardzo proste w obsłudze. Przyjmują płatności kartami płatniczymi, Blikiem oraz kartą podarunkową. Możliwa jest w nich również autoryzacja karty lojalnościowej, jak również - na życzenie - wydruku faktury.

Do tej pory kasy samoobsługowe zostały zainstalowane w 155 drogeriach Hebe, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie i Rzeszowie. Dalszym krokiem będzie edukacja i zachęcanie klientów do korzystania z płatności samoobsługowej.

Ponadto od ponad roku funkcjonuje e-sklep marki, w którym dostępna jest szeroka i konkurencyjna oferta produktów. Sieć zachęca również do korzystania z udoskonalanej na bieżąco aplikacji Hebe, która ułatwia zakupy on-line oraz daje dostęp do najnowszych promocji i atrakcyjnych ofert, w tym także tych dedykowanych stałym klientom. Obecnie korzysta z niej już 578 tys. osób. Pobrana została już ponad 1,10 mln razy.

Hebe, mając na uwagę optymalizację czasu dostaw zamówień, wprowadziło także szereg udogodnień dotyczących dostaw produktów zamówionych w e-sklepie. Dzięki współpracy z kilkoma partnerami logistycznymi zapewnia szybkie dostawy na terenie całego kraju, jak również w wybranych miastach oferuje usługę Ekspresowa Dostawa, gwarantującą dostawę zamówionych produktów nawet w 2 godziny od momentu złożenia zamówienia on-line. Usługa ta jest nieodpłatna dla klientów zalogowanych w momencie składania zamówienia, którzy dokonają zakupów za min. 15 zł.

Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.