Nowe sklepy Top Market w czterech województwach

Polska Grupa Supermarketów rozbudowuje struktury sieci swoich placówek. W kwietniu br. poszerzyła sieć o sześć sklepów z woj. dolnośląskiego, warmińsko-mazurskiego, małopolskiego oraz mazowieckiego.

- Bardzo cieszymy się ze zdobytego zaufania naszych nowych partnerów handlowych, którzy poszerzą rodzinę Polskiej Grupy Supermarketów. Liczymy, że w najbliższych miesiącach do naszej sieci dołączą kolejne placówki – mówi Michał Sadecki, prezes Polskiej Grupy Supermarketów.

W najbliższych tygodniach nowe placówki mają przejść proces rebrandingu i remodelingu, dostosowując się do najnowszych standardów Top Market. Dodatkowo Grupa zamierza zwiększyć swoją powierzchnię magazynową, zapewniając odpowiednią przepustowość dla swoich placówek w okresie pandemii.

Przedstawiciele potwierdzają również zapowiedzi z początku roku - PGS chce powiększyć się o kilkunastu nowych członków, zapewniających do kilkudziesięciu nowych punktów oraz wzmocnić swoją obecność m.in. we wschodniej Polsce. Grupa prowadzi również rozmowy w sprawie wejścia na rynek wielkopolski.

Obecnie Grupa zrzesza blisko 600 sklepów.

 

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.