Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Marka Łomża w nowej szacie graficznej

Nowy design ma podkreślić regionalny rodowód piwa i nawiązać do korzeni marki.

Łomża, należąca do firmy Van Pur, przechodzi gruntowną metamorfozę i zmienia swoją szatę graficzną.

Marka Łomża, od początku związana browarem w Łomży, otrzymała właśnie nową identyfikację wizualną.

Nowy design, utrzymany w kojarzonej od lat z marką zielono-czerwonej kolorystyce, wyraźnie nawiązuje do jej rodowodu. Na opakowaniach pojawia się rok 1968, jako data uwarzenia pierwszego w tym miejscu piwa.

Charakterystyczny jeleń, który od samego początku był symbolem marki i pojawiał się już na pierwszych produktach z Browaru Łomża, został teraz mocniej wyeksponowany. Marka manifestuje również swoje przywiązanie do regionu z którego się wywodzi, stąd w grafice flagowych piw pojawiły się folklorystyczne, kurpiowskie wzory. Nowa identyfikacja wizualna Łomży ma podkreślać regionalny charakter warzonego tu piwa oraz piwne tradycje tego miasta.

Zmianie nie uległa natomiast charakterystyczna zielona butelka, z którą konsumenci kojarzą markę od lat.

Pełną metamorfozę przejdzie całe portfolio piw zarówno ogólnopolskich, jak i wariantów regionalnych. Pierwsze produkty w nowej szacie graficznej już można spotkać na rynku. Zmianami konsekwentnie zostaną objęte wszystkie elementy zawierające nową identyfikację marki, takie jak strona www, profile społecznościowe czy materiały POS.

Nową szatę graficzną zaprojektowała warszawska agencja Brand Designu BNA wraz z działem marketingu Van Pur, na czele z dyrektor marketingu Pauliną Grodzińską.

Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.