Tuzin piwa gratis w Biedronce. Ale są warunki!

Pierwszy majowy weekend, to symboliczny start sezonu grillowego. Zamknięte do 3 maja hotele i wszystkie inne miejsca noclegowe, sprawią, że Polacy ruszą co najwyżej na działki i przydomowe ogródki. Biedronka ma dla nich wyjątkową promocję.

- Nawet jeśli z uwagi na sytuację jeszcze w niewielkim gronie, to i tak tegoroczna majówka się odbędzie. Tradycyjnie towarzyszyć jej będzie grill i wypoczynek na świeżym powietrzu. Biedronka i tym razem zadba o odpowiednią oprawę - informuje sieć. 

W czwartek 29 kwietnia Biedronka organizuje więc wielki powrót promocji na wybrane piwa butelkowe „12+12 gratis” i zaprasza wszystkich piwoszy na zakupy.

W promocji będzie można kupić takie marki piwa jak: Beck’s, Carlsberg, Desperados, Heineken, Corona, Captain Jack, Redd’s i Sommersby. Przy zakupie 12 szt. tych trunków, kolejne 12 butelek dostajemy gratis. Jedyny warunek do aktywna karta Moja Biedronka.

Jaki dokładnie jest mechanizm promocji? 

Przy zakupie 24 butelek wybranych piw zostanie naliczony rabat o wartości 12 najtańszych butelek. Jeśli produkty są w tej samej cenie, zniżka obejmie 12 z nich. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki w tej promocji. Butelki promocyjne można mieszać dowolnie, według uznania. Rabat obejmie butelki o różnych pojemnościach: 0,33 l, 0,5 l i 0,58 l.

Jak mówi Marta Walkiewicz, kupiec w sieci Biedronka, odpowiedzialna za ofertę piwa, z oferty można skorzystać tylko raz. Promocja obowiązuje w godzinach otwarcia sklepów sieci Biedronka od czwartku 29 kwietnia 2021 r. do piątku 30 kwietnia 2021 r. do godz. 2:00 w nocy lub do wyczerpania zapasów - wskazuje Marta Walkiewicz.

Klienci wybierający się przed majówką na zakupy do sklepów sieci Biedronka mogą skorzystać z dłuższych godzin funkcjonowania placówek. Od wtorku 27 do piątku 30 kwietnia ponad 2200 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych do godz. 23 lub dłużej, a ponad 100 placówek – całodobowo.


Ilona Mrozowska 4097 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.