Megasam24 powiększa ofertę o 400 nowych produktów

Tuż przed majówką internetowy sklep obsługujący Warszawę i okolicę powiększył swoją ofertę. O co? Sprawdziliśmy.

„Do soczystej karkówki opalającej się leniwie na grillu polecamy jedno z ponad 200 gatunków win, które wprowadziliśmy właśnie do naszej oferty. Oczywiście wina te będą również doskonale pasować do sera halloumi, pstrąga czy do bakłażana” – głosi wczorajszy post Megasam24 na Facebooku.

Kilka dni wcześniej, bo 23 kwietnia ten stołeczny e-sklep wzbogacił swą ofertę o ponad 200 gatunków piw, również argumentując ten czas wprowadzenia trunków zbliżającym się sezonem grillowym.

Alkohol będzie sprzedawany na tej samej zasadzie, jaką stosuje Frisco.pl (produkty są widoczne na stronie dopiero po zalogowaniu się i potwierdzeniu dorosłości). Zmiany z ostatnich dni, które zapowiadaliśmy już w lutym, oznaczają, że Megasam24 ma w ofercie ponad 6000 produktów.

- Mam nadzieję, że rozszerzenie oferty o alkohol spowoduje wzrost średnich koszyków zakupowych oraz przyciągnie do nas nowych klientów – nie ukrywa Dariusz Krzysztoporski, właściciel Megasam24.pl.

Jak na razie firma realizuje około 1,5 tys. zamówień miesięcznie, czyli około 55 dziennie (dane ze stycznia 2021 r.). Przyrost zamówień jest ogromny, bowiem w pierwszym miesiącu działalności było ich zaledwie sześć. - Szacuję, że do końca roku będziemy mieć 3-4 tys. zamówień miesięcznie – mówi Krzysztoporski.

Sklep ten wyraźnie wyróżnia się na stołecznym rynku. Przede wszystkim oferuje darmową dostawę przy zamówieniu od 100 zł, co jest rzadkością. Większość e-sklepów pobiera za usługę dowozu zamówienia od 10 do 25 zł. Kolejna: gwarancja dostawy na następny dzień, nawet gdy zamówienie zostanie złożone np. o godz. 23.59 dnia poprzedniego. Kierowcy realizują dostawy w dwóch przedziałach czasowych: 15-18 i 18-21; nie ma dostaw w godzinach rannych i wczesnopopołudniowych.

Kolejny wyróżnik sklepu to płatność odroczona bez dodatkowych opłat, czyli możliwość zapłaty za zakupy do 1 tys. zł w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia. Jest to rozwiązanie testowane w kilku sieciach odzieżowych, w branży e-grocery jest jednak nowością. W Megasam24.pl za zakupy można też płacić na wiele sposobów, m.in. coraz popularniejszym Blikiem.

 

Katarzyna Pierzchała 4370 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.