Green Caffè Nero rusza z usługą "zamów i odbierz"

Funkcja wbudowana jest w aplikację lojalnościową kawiarni.

„Zamów i odbierz” to funkcja znana klientom z wielu miejsc, choć przede wszystkim w odniesieniu do zakupów produktów nieżywnościowych. Green Caffè Nero to jedna z pierwszych tak dużych sieci kawiarni, która wprowadza tę usługę na rynek.

- Będąc na mieście, w samochodzie, czy nawet siedząc w naszym lokalu możemy włączyć aplikację, wybrać konkretną lokalizację naszej kawiarni, następnie przejść do menu, wybrać produkty na które mamy ochotę, złożyć zamówienie i opłacić je podpiętą do aplikacji kartą płatniczą - opisuje działanie usługi „zamówi i odbierz” Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

- Po chwili w aplikacji pojawi się informacja, że zamówienie jest w trakcie realizacji, a następnie że jest gotowe do odbioru. Warunkiem możliwości korzystania z tego udogodnienia jest oczywiście zainstalowanie naszej aplikacji na urządzeniu mobilnym - dodaje.

Każde zamówienie na kawę premiowane będzie wirtualnymi pieczątkami – ziarenkami w aplikacji lojalnościowej Green Caffè Nero. Na początek i zachętę sieć przygotowała szereg promocji, w tym m.in. promocję „przybij5”, w ramach której za zamówienie złożone przez aplikację z użyciem kodu „przybij5” na kartę lojalnościową trafi aż 5 ziarenek. Aplikację Green Caffè Nero z funkcjonalnością „zamów i odbierz” można pobrać ze sklepów App Store oraz Google Play.

- Nasza nowa usługa to kolejne ułatwienie dla klientów. Jesteśmy jedną z pierwszych sieci kawiarni, która oferuje taką usługę. Już teraz wszyscy, który dysponują aplikacją Green Caffè Nero w swoim smartfonie mogą bez czekania i kolejek zamawiać ulubione kawy, przekąski i ciasta. Bezdotykowa płatność i szybki odbiór to kolejne atuty naszej oferty - twierdzi Adam Ringer.

Usługa „zamów i odbierz” dostępna jest już w kawiarniach Green Caffè Nero na terenie Warszawy, Krakowa i Wrocławia.

Joanna Hamdan 13685 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.