Vollmart uruchomi sklep internetowy

Sklep internetowy jest w budowie i wkrótce będzie dostępny - taka informacja pojawiła się na stronie internetowej sieci hard dyskontów Vollmart. W planach są też otwarcia kolejnych placówek stacjonarnych.

- Tak, w najbliższym czasie z pewnością zostanie uruchomiony nasz sklep internetowy, aby zapewnić konsumentom z całego kraju dostęp do asortymentu Vollmart – potwierdził nam Robert Łobko, dyrektor marketingu sieci.

Na odpowiedzi na pytania, kiedy dokładnie to nastąpi i czy oferta sklepu internetowego będzie tożsama z asortymentem stacjonarnego, musimy jeszcze poczekać.

Ustaliliśmy jednak, że jeszcze w tym roku sieć planuje otwarcie kilku kolejnych placówek stacjonarnych. Najbliższe nastąpi już 29 kwietnia w Centrum Handlowym Wiatraki w Słupsku. Będzie to druga – po Siedlcach - placówka Vollmartu w Polsce.

- Trwają negocjacje z właścicielami powierzchni w różnych lokalizacjach. Oczywiście na bieżąco będziemy Państwa informować o konkretnych dalszych działaniach – informuje nas Robert Łobko.

Priorytetem dla sieci są miasta powyżej 50 tys. mieszkańców. Dowiedzieliśmy się jednak, że Vollmart przygląda się również aglomeracji warszawskiej. - Za wcześnie, aby na 100% móc potwierdzić otwarcie placówki Vollmart w stolicy. Wiele zależy od analiz tamtego rynku oraz odpowiedniej, korzystnej dla naszego formatu lokalizacji – tłumaczy nam przedstawiciel sieci. Analizy trwają..

 

Katarzyna Pierzchała 4370 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.