Intermarché i Bricomarché sprzedają testy na przeciwciała Covid-19

Ponad 8 500 testów na przeciwciała Covid-19 trafiło do oferty ok. 110 sklepów sieci Intermarché i Bricomarché, zarządzanych przez Grupę Muszkieterów. Produkt szwajcarskiej firmy Biosynex jest dostępny dla klientów od 24 lub 26 kwietnia.

Test nie służy do wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Pozwala on natomiast wykryć przeciwciała IgG i IgM, specyficzne dla tego koronawirusa, które świadczą o przebytej chorobie i mogą sugerować nabytą odporność.

– Obserwujemy trendy rynkowe, potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów i chcemy jak najlepiej na nie odpowiadać. Dlatego wprowadziliśmy do oferty testy na przeciwciała COVID-19. Nasze sklepy są obecne zarówno w małych, średnich, jak i dużych miastach, dlatego cieszymy się, że dzięki temu umożliwiamy przeprowadzenie testu zainteresowanym osobom. Jednocześnie podkreślamy, że test służy do użytku domowego w celu samokontroli – mówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

Cena rekomendowana testu wynosi 39,99 zł.

Sklepy Intermarché i Bricomarché to kolejne po Biedronce, Lidlu, Aldi, Kauflandzie, Netto, Dino, drogeriach Hebe oraz stacjach Shell, w który dostępne będą testy na przeciwciała Covid-19.

PRZECZYTAJ TAKŻE: TEST SPRZEDAWANY W BIEDRONCE NIE WYKAZAŁ PRZECIWCIAŁ U OZDROWIEŃCA, A LABORATORYJNY TAK

Ilona Mrozowska 4097 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.