Netto w sezonie wiosenno-letnim: sklepy czynne do północy

Nowy harmonogram pracy sklepów będzie obowiązywał od maja do września.

Sieć Netto po raz kolejny podjęła decyzję o wydłużeniu godzin otwarcia swoich sklepów.

Od maja do września włącznie większość placówek Netto (z wyjątkiem niektórych sklepów z ograniczeniami administracyjnymi) będzie otwarta w dni powszednie od godziny 6 rano aż do godziny 23. Jednocześnie w lipcu i sierpniu funkcjonowanie niektórych sklepów Netto zostanie wydłużone nawet do północy.

CZYTAJ TAKŻE: W BIEDRONCE NOCNY KOSZYK ZAKUPOWY WYŻSZY NIŻ DZIENNY

Standardowe godziny pracy sklepów Netto wrócą w październiku.

Jak zaznacza sieć niewielka liczba niedziel handlowych latem (brak w lipcu i zaledwie jeden taki dzień w sierpniu) sprawiają, że możliwości robienia zakupów są często ograniczone. Wydłużenie godzin pracy sklepów Netto pozwoli klientom na swobodne ich zrobienie niemalże o dowolnej porze.

Dodatkowo dłuższe godziny pracy pozwolą rozłożyć ruch w sklepach i ograniczyć liczbę osób przebywających w jednym momencie w danej placówce.

Obecnie w naszym kraju Netto ma ok. 400 sklepów, trzy magazyny dystrybucyjne i zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych, a ich asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.