Auchan podnosi premie, rozda też 1 mln zł

22 kwietnia ruszają obchody 25-lecia Auchan w Polsce. Sieć przygotowała z tej okazji wiele atrakcji dla klientów, ale też niespodzianki dla pracowników.

Tylko w czwartek 22 kwietnia w sklepach Auchan, kupując artykuły spożywcze, można uzyskać zwrot 10% wartości koszyka. Kwota rabatu zasili lojalnościowe konto klienta w programie Skarbonka.

Na tym nie koniec atrakcji. Już niebawem ruszy loteria, w której wygrać będzie można m.in. skutery i hulajnogi. - Łączna pula nagród wynosi aż 1 mln zł – informuje Małgorzata Piekarska, dyrektor Marki/Klienta/ Data/Digital/IT/Projektów Auchan Retail Polska. W planach są kolejne akcje aktywizacyjne i promocyjne dla klientów.

Z okazji jubileuszu 25-lecia sieci Auchan w Polsce operator doceni również swoich pracowników. Tym spośród 20 tys., którym przysługują premie miesięczne, od maja wzrośnie na stałe ten dodatek, i to aż o 20%. Co więcej, 100 pracowników, którzy pracują w Auchan od 25 lat, otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Więcej o jubileuszu 25-lecia Auchan w Polsce możesz przeczytać tutaj.

 

Katarzyna Pierzchała 4358 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.