Trwa akcja "Ubrania od Serca"

1 kwietnia rozpoczęła się 4. edycja programu charytatywnego, który wspiera dzieci mieszkające w domach dziecka.

W tym roku poprzez zakup nowych proszków i kapsułek do prania Vizir, które jeszcze lepiej radzą sobie z uporczywymi plamami, wspieramy dzieci z domów dziecka. Dzięki charakterystycznemu logo w formie pomarańczowego serca, które znajduje się na opakowaniach, łatwiej jest je odnaleźć w sklepach.

Program może wesprzeć każdy. Wystarczy kupić następujące produkty: kapsułki do prania Vizir Allin1 Większa Siła Odplamiania 31 prań, kapsułki do prania Vizir Allin1 Większa Siła Odplamiania Do Kolorów 31 prań, proszek do prania Vizir Aqua-Puder Większa Siła Odplamiania 50 prań oraz proszek do prania Vizir Aqua-Puder Większa Siła Odplamiania Do Kolorów 50 prań.

To właśnie ze sprzedaży tych produktów w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca część dochodu jest przeznaczona na program "Ubrania od Serca" i vouchery dla dzieci z domów dziecka.

Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.