Nutricia Polska. BoboVita Bio

Cztery nowe posiłki ze składnikami w 100% z certyfikowanych upraw i hodowli ekologicznych.

Nowości BoboVita Bio to pełnowartościowe posiłki z delikatnym mięsem (indyk, kurczak, wołowina i cielęcina), warzywami – dynią, bakłażanem, pasternakiem czy brokułem, a także z komosą ryżową,
 
Ich receptury - tak jak inne produkty z linii BoboVita Bio - powstały z myślą o dobru planety - różnorodności biologicznej, kondycji gleby i źródłach wody,
 
Kompozycje, które zawierają odpowiedniej jakości i bezpieczne składniki, dopasowane do potrzeb niemowląt już po 6. miesiącu życia.
 
Starannie wyselekcjonowane warzywa pochodzą w 100 % z certyfikowanych ekologicznych upraw, a mięso w 100% z certyfikowanych ekologicznych hodowli, prowadzonych z najwyższą dbałością o środowisko i dobrostan zwierząt.
 
Produkty, zgodnie z przepisami prawa dla tej kategorii są bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku.
 
Joanna Hamdan 12223 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.