Aldi otwiera 170. sklep w Polsce, do końca roku ma być ich 200

21 kwietnia w Rzeszowie w Galerii Stara Szwalnia Aldi otworzy swój 170 sklep w naszym kraju. Na świecie placówek pod tym szyldem jest już 5 tys.

Sklep w Rzeszowie jest drugim Aldi w województwie podkarpackim. Pierwszy sklep pojawił się w Nisku z końcem listopada 2020 r. Nowy sklep w Rzeszowie przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.

Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi ponad 1230 m2.

Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta.

Obecnie Aldi w naszym kraju ma 170 sklepów, ale do końca roku ma być ich 200, o czym informował niedawno Tomasz Gawlik, dyrektor obszaru nieruchomości i ekspansji sieci Aldi w Polsce. Na świecie Aldi ma już 5 tys. sklepów.

Ilona Mrozowska 4097 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.