Super-Pharm poszerza sieć dostaw

Od teraz przesyłki z drogerii internetowej można odebrać w Paczkomatach InPost.

- Rozwój sklepu internetowego jest jednym z filarów naszej strategii. Od ponad dwóch lat stale poszerzamy asortyment i stawiamy na nowoczesne, przyjazne dla użytkowników rozwiązania. Klienci doceniają szeroką ofertę oraz prosty, a zarazem bezpieczny dostęp do zakupów online - mówi Remigiusz Chrzanowski, członek zarządu Super-Pharm Poland.

I dodaje, że firmie zależy, aby rozwój sieci przebiegał w sposób zrównoważony.

- Mamy świadomość, że podejmowane przez nas decyzje mają wpływ na otaczające nas środowisko, dlatego do współpracy wybieramy partnerów, którzy podzielają te same wartości. Paczkomaty firmy InPost to przełomowe rozwiązanie na światowym rynku, pozwalające na redukcję emisji CO2 nawet o 14 ton rocznie. Cieszymy się, że od teraz możemy wspólnie działać na rzecz zielonej rewolucji rynku e-commerce - twierdzi.

Paczkomaty InPost są czynne całą dobę, a liczba punktów odbioru na terenie kraju przekroczyła już 11 000. Od teraz zakupy zrobione na stronie www.superpharm.pl do godziny 12:30 trafią do wybranego Paczkomatu już następnego dnia roboczego.

Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.