Manufaktura Czekolady. Lizak Hot or Pop

Z matchą.

Lizaki Hot or Pop to gratka dla wszystkich miłośników czekolady. Ich kształt pozwala na łatwe i szybkie rozpuszczenie w kubku gorącego mleka i delektowanie się rozgrzewającym słodkim napojem lub zjedzenie go „na zimno” – bez brudzenia rąk.

Do dotychczasowych 6 smaków: malina, golden milk, caffe latte, mleczny, pomarańcza, cappuccino, dołącza siódmy – zielony lizak o smaku matchy. To połączenie delikatnej, rozpływającej się w ustach białej czekolady ze sproszkowaną zieloną herbatą matcha.

Nowość w sprzedaży detalicznej niebawem będzie dostępna w sklepach z kawą i herbatą oraz zdrową żywnością, z którymi współpracuje podwarszawska manufaktura, m.in. w Five o’clock, CoffeeDesk czy Pora Na Pola. Ponadto, wszystkie produkty Manufaktury Czekolady Chocolate Story dostępne są w sklepie internetowym ManufakturaCzekolady.pl.

Joanna Hamdan 12223 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.