20. urodziny E.Leclerc w Rzeszowie

Ten E.Leclerc był pierwszym hipermarketem w Rzeszowie i dziewiątym w Polsce. Jego otwarcie 23 maja 2001 roku było ważnym wydarzeniem dla mieszkańców miasta. Godzinę po otwarciu ciężko było o miejsce na parkingu. Od tamtego momentu mija właśnie 20 lat.

Wtedy na otwarcie hipermarketu E.Leclerc oczekiwały tłumy rzeszowian. Zakorkowana była aleja Rejtana, pobliskie ulice i parking, który mimo dużych rozmiarów miał momentami problemy z przyjęciem aut wszystkich klientów.

Przez dwie dekady przybyło miejsca, a cały obiekt wrósł w tkankę miasta na dobre. W ciągu 20 ostatnich lat wiele się zmieniło. Otwarto stację paliw, rozbudowano galerię handlową i parking. Rozrosła się też hala sprzedaży i znacznie poszerzono asortyment, zwłaszcza o segment zdrowej żywności i o produkty niezbędne do potraw kuchni całego świata. Oddano do użytku kasy samoobsługowe, zmodernizowano oświetlenie, a urządzenia chłodnicze wymieniono na przyjazne środowisku (bardziej oszczędne i działające w oparciu o CO2).

- Wszystkie zmiany przeprowadziliśmy z myślą o klientach. Naszym głównym celem było zapewnienie jeszcze wyższej jakości produktów i jestem przekonany, że udało nam się to osiągnąć – uważa Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.

Z okazji rocznicy dwudziestolecia rzeszowskiego hipermarketu, na klientów czekać będą różnorodne atrakcje, w tym okazja by zdobyć nagrody i skorzystać z wielu promocji. Już 23 kwietnia rusza urodzinowa loteria, w której do wygrania będą dziesiątki nagród. Każdy posiadacz karty Bonus E.Leclerc po każdym zakupie produktów za łączną kwotę 60 złotych (lub 20 zł za produkty partnerskie), otrzyma kupon uprawniający do wzięcia udziału w loterii. W specjalnej maszynie w kształcie urodzinowego tortu będzie można wylosować jeden z ponad 1500 bonów zakupowych o wartości od 20 do nawet 200 złotych. Ponadto każdy kupon uprawni do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej – jednego z dwudziestu bonów o wartości 1000 zł. Łączna pula nagród w trwającej do 21 maja loterii wyniesie 80 tysięcy złotych. Wszystko po to, by wydarzenie na długo pozostało w pamięci klientów.

Na tym nie koniec. Jubileuszowo udekorowany sklep E.Leclerc w Rzeszowie przygotował trzy katalogi urodzinowe z megapromocjami. Nie zabraknie w nich okazji cenowych na wybrane produkty, które trafią na specjalnie, urodzinowo oznakowane półki. Pierwszy katalog pojawi się już 23 kwietnia, następny 5 maja, a trzeci trafi w ręce klientów 11 maja.

E.Leclerc to grupa niezależnych przedsiębiorców, którzy w sposób autonomiczny zarządzają własnymi firmami. Na wzór francuski, E.Leclerc w Polsce korzysta z usług mniejszych dostawców, wspierając tym samym krajową i regionalną gospodarkę.

Katarzyna Pierzchała 4370 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.