Auchan rozszerza ofertę dla rodzin wielodzietnych

Konto Skarbonka Dużej Rodziny trafi do posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Auchan Retail Polska rozwija swój program lojalnościowy Skarbonka i rozszerza ofertę dla rodzin wielodzietnych we wszystkich hiper- i supermarketach sieci w całej Polsce. Od 22 kwietnia osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny będą mogły połączyć ją z Kartą Skarbonka, zyskując w ten sposób rabat w wysokości 5% od wartości zakupów oraz dostęp do wszystkich korzyści oferowanych przez program lojalnościowy Auchan.

- Działanie na rzecz poprawy jakości życia naszych polskich konsumentów stanowi ważny element strategii Auchan 2022. To właśnie dlatego cały czas pracujemy w naszej firmie nad rozwojem i poszerzaniem usług odpowiadających na różnorodne potrzeby klientów. Konto Skarbonka Dużej Rodziny to ukłon w stronę rodzin wielodzietnych, których potrzeby są ogromne i często trudne do zrealizowania. Mamy nadzieję, że nasi klienci doceniają możliwość oszczędzania na zakupach - mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor marki/klienta/DATA/digital/IT/projektów w Auchan Retail Polska.

Jak zaznacza sieć program lojalnościowy oferowany przez Auchan daje klientom szereg realnych korzyści, takich jak niższe ceny, e-bony na zakupy, bezterminowe prawo do zwrotu towarów, ekstra zyski (happy days). Konto Skarbonka Dużej Rodziny uprawnia do korzystania ze wszystkich benefitów.

Przystąpienie do programu Skarbonka jest bardzo proste i dostosowane do klientów: można tego dokonać w formie papierowej w tym celu należy wypełnić papierowy formularz zgłoszeniowy w Punkcie Obsługi Klienta lub sposób cyfrowy w tym celu należy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie www.skarbonka.auchan.pl. lub po prostu skorzystać z Aplikacji Mobilnej Auchan.

Stworzenie Konta Skarbonka Dużej Rodziny wymaga dodatkowej identyfikacji. Można jej dokonać w Punkcie Obsługi Klienta, lub poprzez wiadomość mailową wysłaną na adres: kontakt@auchan.pl dla klientów już posiadających Kartę Skarbonka.

Zgromadzone na koncie Skarbonka rabaty mogą być wykorzystane od następnego dnia po uzyskaniu bonusu, przy kolejnych zakupach w sklepach Auchan. Można nimi płacić za wszystkie dowolnie wybrane produkty w Auchan, oprócz produktów dostępnych na stacji paliw. Saldo na koncie Skarbonka można odczytać na paragonie lub za pomocą czytnika na terenie sklepu Auchan oraz sprawdzić w Aplikacji Mobilnej Auchan.

Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.