Ofensywa Żabki: kawa i napoje za 2 zł

14 kwietnia ruszają w Żabce happy hours, w ramach których wybrane napoje i przekąski klienci sieci będą mogli kupić za jedyne 2 zł.

Produkty dostępne w ramach oferty „Masz 2 zeta, masz…” zmieniają się co 3 godziny, a co tydzień nastąpi zmiana całego promocyjnego asortymentu. Akcja trwa od 14 kwietnia do 11 maja br. włącznie.

W pierwszym tygodniu happy hours za 2 zł w sklepach sieci Żabka będzie można kupić gorącą, świeżo parzoną kawę czarną o pojemności 200 ml, różne rodzaje napojów energetycznych Tiger (0,25 l), popularnych napojów gazowanych Mirinda (0,5 l) czy napojów izotonicznych Oshee (0,75 l). W promocyjnej cenie będą także piwa butelkowane Łomża Jasne oraz Lech Premium.

W kolejnych tygodniach w ramach happy hours dostępne będą m.in. lody Big Milk, Coca-Cola (0,5l) oraz piwo Carlsberg. W ramach oferty „Masz 2 zeta, masz…” na jeden paragon będzie można kupić trzy sztuki produktów objętych promocją, a w przypadku artykułów sprzedawanych w wielosztukach – 3 zestawy.

Oferta „Masz 2 zeta, masz…” będzie obowiązywała we wszystkich ponad 7100 sklepach sieci Żabka do 11 maja br. Happy hours ruszą zaraz po otwarciu sklepów, czyli o godz. 6:00 i będą trwały aż do zamknięcia, czyli do godz. 23:00.

Happy hours towarzyszyć będzie kampania marketingowa m.in. w radiu, social mediach oraz aplikacji żappka.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 4370 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.