Lunter Polska. Tofu Lunter

Roślinne grillowanie.

Przed nami sezon grillowy. Z tej okazji marka Lunter zaprasza wszystkich na wspólne roślinne grillowanie.

Na spotkaniach przy grillu idealnie sprawdzi się marynowane Tofu Lunter inspirowane kuchniami świata w dwóch smakach: lekko pikantne Tofu na Grilla Lunter Słodkie Chilli i aromatyczny Tymianek. To produkty łatwe i szybkie do przygotowania, wystarczą 2 minuty na grillu i gotowe!

Tofu Lunter powstaje z soi z dorzecza Dunaju, bez GMO, nie zawiera konserwantów czy sztucznych barwników.  To produkt 100% roślinny, odpowiedni dla wegan i wegetarian. Nie zawiera laktozy, glutenu, konserwantów, ma wysoką zawartość białka i wapnia.

W ofercie Lunter dostępne są także: Tofu naturalne, Tofu wędzone,  Tofu marynowane w sosie sojowym, Tofu bazyliowe, Tofu na patelnię Chilli i Limonka oraz Tofu na patelnię Toskania. 

Joanna Hamdan 12223 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.