Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowe Carlo Rossi Refresh Tropical Moscato

Słodycz rajskich wakacji.

Nowa propozycja zawdzięcza swój przyjemnie słodki smak winogronom ze szczepu Moscato, z kolei wyraźnie wyczuwalne egzotyczne nuty pojawiają się dzięki dodatkowi naturalnych aromatów mango, marakui i ananasa. Kompozycję smakową dopełnia delikatnie musujący profil napoju, gwarantujący orzeźwienie podczas wiosennych i letnich wieczorów w gronie bliskich.

W ramach linii Carlo Rossi Refresh dostępnych jest także 5 popularnych wariantów smakowych bazujących na: brzoskwini, truskawce, granacie, owocach leśnych oraz słodkich cytrusach. Pełnię smaku i orzeźwienia można osiągnąć poprzez wcześniejsze schłodzenie napoju lub dodanie do niego kostek lodu. Produkty z linii Carlo Rossi Refresh sprawdzą się doskonale jako aperitif lub dodatek do deserów.

Poszerzenie portfolio Carlo Rossi i wprowadzenie nowego produktu na rynek wsparte jest kampanią digitalową, ekspozycjami w sklepach oraz działaniami PR.

Carlo Rossi Refresh Tropical Moscato dostępne będzie od kwietnia w butelkach o standardowej pojemności 750 ml, a jego sugerowana cena to 24,49 zł.

Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.