Marka Ale Pitny z nowością i loterią

W każdym tygodniu do zdobycia będzie najnowszy iPhone XII mini.

W marcu rodzina produktów Ale Pitny powiększyła się o pyszne połączenie produktu mlecznego i smaku kawy. Jest to doskonała propozycja dla osób, poszukujących nowych doznań smakowych! Nie ma znaczenia pora dnia ani to, gdzie się aktualnie znajdujesz - poręczna butelka Ale Pitnego o smaku kawy może towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie - sprawdzi się zarówno jako przekąska w zaciszu domowym, jak i jako kompan przerwy w pracy.
 
Zarówno kawowa nowość, jak i cztery inne warianty smakowe (truskawka-poziomka, banan-truskawka, brzoskwinia-marakuja, owoce leśne), biorą udział w loterii, w której w każdym tygodniu do wygrania jest najnowszy iPhone XII mini. 
 
Wystarczy kupić ulubiony jogurt Ale Pitny, zachować paragon, wypełnić zgłoszenie, w tym wpisać kod z opakowania w zgłoszeniu na stronie www.alepitny.pl i od razu dowiesz się, czy wygrałeś. Loteria jest przeznaczona dla osób pełnoletnich.
 
Loteria, w której w każdym tygodniu można zdobyć najnowszego iPhone’a XII mini, potrwa do 4 lipca (do tego czasu będą przyjmowane zgłoszenia w loterii). Aktywacja z tak nowoczesnymi nagrodami oczywiście nie mogłaby się obyć bez równie nowoczesnego wsparcia. Dlatego, oprócz prowadzenia komunikacji w sklepach, Internecie i social mediach, Ale Pitny zaprosił do współpracy trzech influencerów z Tik Toka.
 
Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.