Prymat. Nowe sosy Kucharek

Pomidorowy i grzybowy.

Marka Kucharek wprowadza do swojej oferty dwa nowe produkty. Sos pomidorowy i Sos grzybowy Kucharek to produkty, dzięki którym można łatwo i szybko przyrządzić tradycyjny dodatek do obiadu.

Sos pomidorowy Kucharek stanowi uniwersalny dodatek w tradycyjnej kuchni, to także jeden z najpopularniejszych wariantów smakowych. Doskonale komponuje się z daniami mięsnymi, jarskimi, makaronami czy zapiekankami.

Sos grzybowy Kucharek to połączenie trzech gatunków grzybów: borowika, pieczarki i podgrzybka, które wraz z przyprawami tworzą aromatyczną kompozycję smakową. Sos ten pasuje do potraw kuchni polskiej, np. do gołąbków, kopytek czy klusek, jak i mięs.

Sos grzybowy i Sos pomidorowy Kucharek nie zawierają barwników i tłuszczów utwardzonych.

Joanna Hamdan 12223 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.