Sertop. Sery topione

W plastrach.

- Sery topione w plastrach to produkty, które powstały w odpowiedzi na oczekiwania zarówno naszych partnerów handlowych, jak i samych konsumentów - mówi Aneta Będkowska, marketing manager w Sertop.

I dodaje, że starannie wyselekcjonowane surowce, brak konserwantów i aromatów, źródło wapnia to najważniejsze zalety naszych nowych serów. Produkt jest dodatkowo wolny od glutenu, co sprawia, że mogą go także spożywać osoby będące na bezglutenowej diecie.

W skład nowej linii wchodzą trzy, najbardziej popularne smaki serków Sertop: Złoty Ementaler, Gouda oraz Cheddar. Każde 130-g opakowanie zawiera 8 pojedynczo pakowanych plasterków serka, które ze względu na wysoką jakość idealnie nadają się także do zapiekania.

Joanna Hamdan 12223 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.