Nivea z nową misją

Ma ona na celu zwiększenie świadomości jak ważny jest dotyk międzyludzki.

Nowej misji marki towarzyszy kampania „Care for Human Touch. Dbajmy o dotyk - bądźmy bliżej siebie”.

W jej ramach przygotowany został krótkometrażowy film przedstawiający prawdziwą historię przedwcześnie urodzonych bliźniaczek Lilly i Madelaine. Życie jednej z nich, zagrożone po urodzeniu, zostało uratowane w inkubatorze, poprzez siostrzany dotyk.

Nivea pragnie szerzyć świadomość prozdrowotnych korzyści płynących z międzyludzkiego dotyku, dlatego w  ramach swoich działań wesprze lokalne projekty, które mają na celu poprawienie jakości życia osób zagrożonych samotnością - dzieci przedwcześnie urodzonych, osób niedowidzących czy starszych dotkniętych demencją. Do roku 2025 marka Nivea zobowiązuje się przeznaczyć 20 mln euro na projekty promujące dotyk, docierając przy tym do 150 000 osób.

Kampania w Polsce startuje 12 kwietnia i jej pierwsza odsłona potrwa do 6 czerwca. Obejmie digital, przy wsparciu prasy i działań public relations.

Za adaptację odpowiada agencja OneTouch, o zakup mediów zadbał dom mediowy OMD, działania PR realizuje agencja Partner of Promotion. Autorem zdjęć do kampanii „Care for Human Touch. Dbajmy o dotyk-bądźmy bliżej siebie” jest fotograf Steve McCurry.

Joanna Hamdan 12223 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.