Valbon zaprasza na luksusowe zakupy

Marka znana z serów pleśniowych Brie i Camembert rozpoczyna ogólnopolską loterię.

Mechanizm loterii Valbon jest bardzo prosty.

Wystarczy kupić ser Valbon w promocyjnym opakowaniu, zachować paragon i zarejestrować kod spod zdrapki na stronie https://www.valbon.pl/loteria-2021/. Im więcej kodów, tym większa szansa na wygraną.

W loterii zdobyć można jedną z codziennych nagród pieniężnych o wartości 5 x 100 zł. O wygranej uczestnicy dowiadują się od razu po zarejestrowaniu kodu.

Ponadto raz w tygodniu przez cały czas trwania loterii do zdobycia są vouchery 9 000 zł każdy na luksusowe zakupy w butikach LaMania, do realizacji zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Zgłoszenia kodów loteryjnych z opakowań rozpoczynają się 12 kwietnia i potrwają do 23 maja.

Za przygotowanie i przeprowadzenie loterii odpowiada Grasp Group. Od połowy kwietnia loteria zostanie wsparta kampanią digitalową, której zakupu dokonuje Value Media. Działania PR prowadzi agencja Quality PR.

Joanna Hamdan 12255 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.