IKEA startuje z zakupami na żywo

8 kwietnia na Facebooku sieci pojawi się pierwszy odcinek z serii IKEA Zakupy Na Żywo, podczas których można będzie skorzystać z ofert dostępnych tylko w trakcie transmisji.

W czwartek 8 kwietnia na Facebooku IKEA pojawi się pierwszy odcinek z serii IKEA Zakupy Na Żywo, podczas których można będzie skorzystać z wyjątkowych ofert dostępnych tylko w trakcie transmisji. Wydarzenie odbędzie się online o godzinie 18:00 na profilu IKEA oraz na stronie IKEA.pl.

Zakupy Na Żywo to nowy format od IKEA, którego celem jest pokazanie pasjonatom aranżacji wnętrz artykułów ułatwiających życie w domu oraz prostych, sprytnych rozwiązań zmieniających pomieszczenie tak, aby jak najlepiej odpowiadało na potrzeby domowników. Odcinki, trwające ok. 45 minut, będą nadawane ze studia IKEA w poniedziałki i w czwartki w godzinach wieczornych. Każdy epizod to inny motyw przewodni i mnóstwo nowych inspiracji.

Tematem pierwszego odcinka, którego emisja przypada 8 kwietnia o godzinie 18:00, będą produkty przydatne w każdej kuchni. W programie przedstawione zostaną także promocje – dostępne tylko w trakcie jego trwania i chwilę po zakończeniu. Skorzystanie z okazji możliwe będzie po wpisaniu podanego w odcinku kodu.

Transmisję poprowadzi twórca wideo – Cezary Stacewicz, a na pytania widzów odpowiadać będzie ekspert IKEA – Karol Kondrot, kierownik działu sprzedaży w IKEA Group.

Za produkcję oraz koncepcję kreatywną odpowiada Agencja VMLY&R, planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy WaveMaker, a za komunikację PR akcji odpowiada agencja Garden od Words.

Informacje na temat kolejnych odcinków zamieszczane będą na profilu IKEA na Facebooku.

Link do dzisiejszego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/6052307458128049/?active_tab=about.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.