Stefano Terrazzino u Tomka Jakubiaka

Tancerz ostatnio gościł w programie kulinarnym Naturalne Poranki.

Stefano Terrazzino zaliczył ostatnio gościnny występ w programie kulinarnym Naturalne Poranki, prowadzonym przez kucharza – Tomka Jakubiaka. Panowie, przygotowując wspólne śniadanie, postanowili porozmawiać o swoich pasjach i zainteresowaniach.

Stefano zdradził, że po przyjeździe do Polski stopniowo otwieStefano Terrazzinorał się na dania polskiej kuchni, a po pewnym czasie szczerze ją pokochał. Dodał też, że możliwość powrotu do włoskich smaków zapewniają mu rodzice, którzy prowadzą na co dzień małą, włoską restaurację.

Z kolei Jakubiak zwierzył się przed kamerą z nieznanego wcześniej hobby. Oprócz gotowania kucharz pasjonuje się także tańcem towarzyskim. Okazuje się, że ambasador marki Tarczyński zajmował się nim przez blisko 10 lat, osiągając w tym czasie kilka sukcesów.

Po rozmowie gospodarz i jego gość zabrali się do przygotowania wspólnie śniadania i jak się okazało, w kuchni Stefano radzi sobie niczym na tanecznych parkietach, a Tomasz zdradził mu kilka sekretów mistrza.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.