Żywiec Zdrój. Żywiec Zdrój Naturals

Naturalna przyjemność wody i delikatnego, owocowego smaku - bez cukru, słodzików i kalorii.

Wraz z nadejściem wiosny, Żywiec Zdrój poszerza swoją ofertę o innowacyjny, orzeźwiający produkt – Żywiec Zdrój Naturals.

Nowość od marki to połączenie składników w 100% naturalnego pochodzenia – krystalicznej wody źródlanej i delikatnych, naturalnych nut smakowych, bez cukru, słodzików, kalorii i konserwantów.

Produkt jest dostępny w szerokiej dystrybucji od kwietnia w 3 wariantach smakowych: limonki z miętą, cytryny z maliną oraz mandarynki z trawą cytrynową w butelkach o pojemności 0,5 l oraz 1,2 l.

Produkty można również zamówić poprzez stronę zywiec-zdroj-sklep.pl. Rekomendowana cena detaliczna Żywiec Zdrój Nautrals wynosi 2,49 zł za butelkę o pojemności 0,5 l oraz 3,59 zł za wersję 1,2l.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.