Pilsweizer idzie do sieci

Browar zadebiutował ze swoimi piwami w sieci sklepów Kaufland.

To już ósma sieć handlowa z jaką współpracuje ten browar z Małopolski.

Piwa Pilsvar będą sprzedawane w kilkunastu wybranych sklepach sieci Kaufland w południowej Polsce.

- Jako browar regionalny z Małopolski najsilniejszą pozycję mamy oczywiście na południu Polski, szczególnie w województwie małopolskim i dlatego strategicznie cały czas zależy nam na umacnianiu pozycji właśnie w tym naszym „mateczniku”. W tym kontekście współpraca z siecią Kaufland jest dla nas bardzo ważna. Oczywiście równolegle od lat budujemy również dystrybucję naszych piw i świadomość marki Pilsvar w całej Polsce - mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu Browaru Pilsweizer.

Na półkach w Kauflandzie pojawią się trzy marki Pilsvar: Grybów, Góralskie i Lach.

Kaufland to kolejna sieć handlowa, w której można kupić piwo Pilsvar; jest ono dostępne również w sklepach: Auchan, Biedronka, Carrefour, Eurocash, Lewiatan, Delikatesy Centrum czy Abc.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.