Grzegorz Wróbel w zarządzie Fabryki Cukierków "Pszczółka"

Pracę na nowym stanowisku rozpoczął z początkiem kwietnia.

Grzegorz Wróbel został nowym członkiem zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” w Lublinie. Taki był wynik konkursu ogłoszonego przez Radę Nadzorczą Spółki. 

- Cieszę się, że dołączam do firmy, która ma długoletnią tradycję i ugruntowaną pozycję na polskim rynku spożywczym. „Pszczółka” to zespół profesjonalistów, o czym najlepiej świadczy jakość produkowanych tu wyrobów i zadowolenie klientów - mówi Grzegorz Wróbel, członek zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”.

Grzegorz Wróbel jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie Executive Master of Business Administration prowadzone przez Wyższą Szkołę Menadżerską w Warszawie.

Jest członkiem Rady Nadzorczej RCEkoenergia oraz Lubelskiego Węgla Bogdanka Swoją karierę zawodową związał również z samorządem. Obecnie jest radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Fabryka Cukierków "Pszczółka" to producent słodyczy, którego historia sięga 1952 r. Należy do Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej i w całości jest polską firmą.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.