JBB Bałdyga rozwija sklepy partnerskie

Obecnie jest ich już 800.

Pandemia i trudna sytuacja na rynku nie zahamowały rozwoju firmy i otwierania sklepów partnerskich w kolejnych miastach. Do końca 2021 r. firma planuje dalszą ekspansję, głównie na południu Polski.

Dwa lata temu program „Czas Partnerstwa” JBB Bałdyga, który powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy rozważają prowadzenie własnych punktów sprzedaży, obejmował nieco ponad 600 sklepów i stoisk. Obecnie jest ich już 800.

Przedsiębiorcy, którzy podejmą decyzję o współpracy, mogą liczyć m.in. na wsparcie merytoryczne i marketingowe, stałą opiekę handlowca, dostęp do rozbudowanej sieci dystrybucji, a także profesjonalne oznakowanie sklepu.

- Program „Czas Partnerstwa” powstał w odpowiedzi na potrzebę tworzenia nowoczesnych i dobrze zaopatrzonych punktów sprzedaży wędlin oraz wyznaczenia nowych standardów sklepowych – wyjaśnia Andrzej Kowalski (na zdjęciu), dyrektor ds. sklepów partnerskich firmy JBB Bałdyga.

- Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy dołączą do programu, już na początku współpracy otrzymują szereg benefitów, takich jak większa efektywność miejsca sprzedaży przez oznakowanie sklepu lub stoiska logo marki, która jest rozpoznawalna w całej Polsce. Przede wszystkim jednak zapewniamy im rozszerzenie oferty o nowe produkty wysokiej jakości oraz wsparcie sprzedaży pakietem gotowych materiałów marketingowych. Rok 2020 i początek 2021 były dla nas owocne pod względem liczby nowo otwartych sklepów partnerskich i mamy apetyt na więcej – dodaje.

Firma planuje ekspansję na południe Polski. Obecnie sieć liczy już 800 sklepów partnerskich. Do końca 2022 r. może być ich nawet 1000. 

JBB Bałdyga to polski producent wędlin z siedzibą w Łysych (woj. mazowieckie),. Firma została założona w 1992 roku przez Józefa Bałdygę.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.