Są już nowe drukarki przemysłowe od Brother

Firma Brother rozbudowuje ofertę o drukarki etykiet z serii TJ, które są dedykowane przemysłowi. Pozwalają na wydruk ponad tysiąca etykiet dziennie.

Modele TJ-4420TN, TJ-4520TN, TJ-4422TN i TJ-4522TN to stacjonarne i kompaktowe drukarki etykiet, które wyróżniają się prędkością druku nawet do 356 mm/s (14 ips) oraz wysokim poziomem odporności na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu sprawdzą się w trudnych warunkach produkcyjnych.

Urządzenia z serii TJ pozwalają na druk termiczny i termotransferowy (obsługują taśmy termotransferowe nawet do 600 m długości, co umożliwia zredukowanie przestojów w pracy związanych z koniecznością wymiany rolki).

Modele serii TJ obsługują różne języki poleceń drukarki, w tym emulację ZPL2. Wykazują elastyczność w zakresie podłączenia drukarki: porty USB, USB Host, Szeregowy, Ethernet, a także opcjonalny interfejs sieci bezprzewodowej oraz Bluetooth, dzięki czemu możliwe jest tworzenie szybkich wydruków.

Drukarki TJ-4422TN i TJ-4522TN mają wbudowany wewnętrzny nawijak etykiet oraz ekran dotykowy LCD, który ułatwia obsługę. Wszystkie urządzenia serii TJ są objęte 3-letnią gwarancją.

Katarzyna Pierzchała 4275 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.