Obrabował sklep, do którego przywiózł towar

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 35-latkowi, który piątek, po tym jak dostarczył towar do jednego ze sklepów w Skalbmierzu (Świętokrzyskie), ukradł przedmioty o łącznej wartości 1200 zł. Mężczyzna został ujęty na gorącym uczynku przez pracowników sklepu.

Policjanci z Kazimierzy Wielkiej otrzymali w piątek zgłoszenie od pracownika jednego z marketów w Skalbmierzu. - 35–latek, który przywiózł towar do sklepu, podczas jego rozładunku dokonał również kradzieży. Mężczyzna zabrał papierosy, kremy przeciwzmarszczkowe, ręczniki papierowe oraz gumy do żucia o łącznej wartości 1200 zł – powiedziała PAP mł.asp. Monika Cichy z Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej.

35–latek został ujęty na gorącym uczynku przez pracowników biura kontroli sklepu. Podczas przesłuchania dostawca przyznał się do kradzieży. Amatorowi kremów i gum do żucia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(PAP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.