W kwietniu w Biedronce znów promocja dla klientów z kartą Moja Biedronka

"Codziennie zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka" to akcja promocyjna, dzięki której w lutym tego roku Biedronka wydała klientom prawie 19 milionów voucherów na kolejne zakupy. W kwietniu akcja wraca do sklepów sieci.

Zasady promocji są proste. Wszyscy ci, którzy mają kartę Moja Biedronka, w kwietniu otrzymają voucher w wysokości 15 zł za każde zakupy powyżej 99 zł. Voucher w wysokości 5 zł przysługuje wtedy, kiedy wartość koszyka przekroczy 69 zł.
 
Vouchery można wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych od momentu ich otrzymania. Jak je wykorzystać? To proste: wystarczy zrobić zakupy za taką samą kwotę, jak ta, dzięki której otrzymało się voucher i mieć przy sobie kartę Moja Biedronka.

Oferta obowiązuje od 1 do 30 kwietnia br., a z promocji można skorzystać maksymalnie raz dziennie. Co ważne, klienci mogą skorzystać z promocji każdego dnia, przez cały miesiąc.

- W lutowej akcji „Codziennie zyskuję więcej” aż 4 miliony klientów kupujących z kartą Moja Biedronka odebrało prawie  19 milionów voucherów na łączną kwotę ponad 100 mln zł. W odpowiedzi na tak pozytywny odbiór postanowiliśmy powtórzyć tę akcję - komentuje Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Z karty Moja Biedronka korzysta już prawie 10 mln klientów, co oznacza, że statystycznie co 4. Polak jest posiadaczem takiej karty.

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.