Lewiatan otwiera i modernizuje

Wszystko po to, aby nadal się rozwijać i odświeżać już istniejące placówki.

Nowy sklep sieci powstał w Nowej Rudzie. Zlokalizowany jest na Osiedlu Wojska Polskiego w miejscu po dawnym Tesco. Placówka zajmuje powierzchnię 310 mkw. i oferuje blisko 5000 produktów w tym szeroką ofertę produktów marki własnej Lewiatan. Sklep ma w swojej ofercie także duży wybór artykułów od lokalnych dostawców, jak warzywa i owoce, mięsa i wędliny oraz nabiał i pieczywo.

Ponadto w ostatnich miesiącach pracom modernizacyjnym poddany został sklep we Wrocławiu podlegający Spółce Regionalnej Lewiatan Opole. Sklep został kompleksowo przystosowane do standardów sieci Lewiatan. Remont pozwolił na powiększenie powierzchni sprzedażowej z 90 mkw. do 150 mkw. W nowej odsłonie punkt oferuje znacznie szerszy asortyment produktów. W sklepie znalazło się teraz także miejsce na małe bistro, w którym klienci mogą kupić kawę i hot-dogi na wynos.

W obu punktach umieszczone zostały wizualizacje zgodne ze standardami sieci, które pozwalają klientom na łatwe i szybkie lokalizowanie konkretnych produktów.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3 200 placówek handlowych zatrudniających 30 000 pracowników.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.