Stokrotka jest już online w 18 miastach

Gdańsk jest kolejnym miastem, w którym można zrobić zakupy w sklepie internetowym Stokrotki z dostawą do domu. Tym samym liczba miast w Polsce, gdzie dostępna jest taka usługa, wzrosła do 18.

Klienci Stokrotki Online mogą dokonywać zakupów codziennie, przez całą dobę. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty. Klient może również wybrać dogodny dla siebie czas dostawy. Zamówienia przygotowywane są przez pracowników sklepów, żeby mieć pełną kontrolę nad całym procesem, a także jakością dostarczanych produktów.

- Rozwijamy ten segment kanału nowoczesnej sprzedaży, bo jest on wygodny i bezpieczny dla klientów. Nasze doświadczenia z innych miast pokazują, że ta forma sprzedaży cieszy się coraz większym zainteresowaniem, również dlatego, że oprócz standardowych sklepowych promocji mamy również dedykowane oferty tylko dla klientów online – mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki, dyrektor sprzedaży i marketingu.

Za zakupy na stronie www.sklep.stokrotka.pl klient płaci podczas składania zamówienia. Płatności można dokonywać kartą płatniczą, przelewem lub Blikiem. Warto zaznaczyć, że przy zakupach powyżej 100 zł, koszt dostawy to tylko 1 zł.

Jak dowiedzieliśmy się, sieć planuje niebawem uruchomić sklep online z dostawą zakupów do domu klienta na terenie całego Trójmiasta.

Stokrotka to sieć handlowa powstała w 1994 roku w Lublinie, dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 720 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Rozwija się dynamicznie, otwiera ponad 100 sklepów rocznie, w różnych formatach: Stokrotka Supermarket, Market, Optima i Express. Ma także sklep internetowy oraz własne centra dystrybucji, zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce. Od 2018 r. Stokrotka Sp. z o.o. wchodzi w skład litewskiej grupy handlowej Maxima.

O TYM JAK WYGLĄDAJĄ PRZEDŚWIĄTECZNE ZAKUPY W INTERNETOWYCH SKLEPACH SPOŻYWCZYCH CZYTAJ TUTAJ

 

Katarzyna Pierzchała 4275 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.