Butcher’s. Suche funkcjonalne karmy dla psów

To kolejny krok budowania pełnego asortymentu premium dopasowanego do potrzeb pupili, do ich do wieku, rozmiaru i kondycji fizycznej zwierzęcia.

Firma Butcher’s wprowadza suche funkcjonalne karmy dla psów. Do tej pory w ofercie marki znajdowały się mokre karmy funkcjonalne, które od lat są bestsellerami sprzedaży.

To kolejny krok budowania pełnego asortymentu premium dopasowanego do potrzeb pupili, do ich do wieku, rozmiaru i kondycji fizycznej zwierzęcia.

Każdy właściciel psa chce, by jego podopieczny zdrowo się rozwijał i miał energię do podejmowania aktywności fizycznej. Powinien więc zadbać o aspekty zdrowotne dotyczące zachowania m.in zdrowej wagi, pięknej sierści oraz ochronę układu trawiennego. Nie ma jednej uniwersalnej karmy na całe życie, dlatego warto zwrócić uwagę na zdrowe funkcjonalne żywienie dopasowane do potrzeb pupila.

Istniejąca oferta bestsellerowych karm mokrych Butcher’s poszerzyła się o suchą karmę: 

Light - dbającą o zdrową wagę m.in. psów po sterylizacji,  

Sensitive - wspierającą wrażliwy układ pokarmowy, 

Junior - wzbogaconą o składniki wspierające potrzeby rosnącego szczeniaka,

Senior - dedykowaną psom starszym powyżej 7 roku życia.  

Wszystkie karmy przygotowano z naturalnych składników z dodatkiem witamin i minerałów. Nie zawierają one glutenu pszenicznego, więc są bezpieczne dla psów z jego nietolerancją oraz są wzbogacone o naturalne składniki, prebiotyki wspierające układ odpornościowy.

Dostępne formaty karmy to 2,5 kg oraz 5 kg a opakowanie posiada wygodne zamknięcie wielokrotnego użytku.

Więcej na www.butcherspetcare.com.

Joanna Hamdan 14001 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.